LT | EN

Paslaugos

Svetainių ir portalų kūrimas

Išsiaiškinę jūsų poreikius sukursime jums profesionalią svetainę, nesvarbu ar tai butų informacinis puslapis ar sudėtingas portalas.
daugiau...

SEO

Optimizavimas paieškos sistemoms padės jums pritraukti daugiau lankytojų, didinti puslapio populiarumą ir žinomumą.
daugiau...

Svetainių optimizavimas

Ši paslauga skirta padidinti jūsų svetainės efektyvumą, našumą, vartotojų naudingumą ir pelningumą.
daugiau...

Konsultavimas

Pasidalinsime savo patirtimi, duosime profesionalių patarimų, padėsime išspręsti iškilusias problemas.
daugiau...

Svetainių ir portalų kūrimas


Turbūt nereikia kalbėti apie elektroninės svetainės svarbą ir naudą jūsų verslui, jeigu jūs jau čia, reiškia tai suprantate. Nežinote kaip pasiekti geriausio rezultato? Leiskite papasakoti kaip tai darome mes.


  • Susitikę su jumis išsiaiškiname jūsų lūkesčius, jūsų verslo specifiką. Mes nekuriame tik elektroninių svetainių, mes kuriame jūsų verslo SRATEGIJĄ virtualioje erdvėje. Analizuojame rinką, nusistatome tikslus ir naudojame visą mūsų "know-how" jiems pasiekti. Ieškome efektyvaus sprendimo tam kad jūs gautumėte maksimalios naudos ir taptumėte savo srities lyderias elektroninėje erdvėje.
  • Nesiūlome jums nereikalingų funkcijų, tam kad padidintume kainą. Iš patirties žinome, kad naudos duoda tik tai kas EFEKTYVU.
  • OPTIMIZUOJAME svetainę tam kad suteiktume jai papildomos vertės pritraukdami kuo daugiau vartotojų iš paieškos sistemų.
  • Jums nereikia tapti informacinių technologijų specialistais tam, kad turėtumėte savo svetainę, palikite tai mums. Mes neapkrausime jūsų nereikalinga technine informacija vien tam, kad parodytume koks sudėtingas mūsų darbas. Suteiksime jums paprastą naudoti TURINIO VALDYMO SISTEMĄ (CMS) tam kad galėtumėte savarankiškai keisti, atnaujinti ir valdyti informaciją.
  • Suteiksime garantiją ir nemokamą techninę priežiūrą visam svetainės gyvavimo laikotarpiui.

Technologijos nuolat keičiasi, tačiau kai kurie dalykai išlieka pastovūs. Tam kad svetainė būtų sėkminga ji turi būti sukurta laikantis tam tikrų principų. Sėkminga svetainė turi būti:


  • LENGVAI NAUDOJAMA. Vartotojai turi nesusimastydamas rasti reikalingą informaciją, išdėstymas turi būti patogus, svetainė neturi būti perkrauta.
  • GREITAI UŽKRAUNAMA. Interneto vartotojai gan nekantūs, todėl jeigu jūsų puslapio ilgai neužkraus, didelė tikimybė, kad vartotojas tiesiog jį uždarys net neperžiūrėjęs ir aplakys jūsų konkurentų svetainę.
  • SUKURTA LAIKANTIS STANDARŲ.
  • OPTIMIZUOTA.